زندگینامه خانم الناز و درخواست همفکری قسمت آخر

 نظراتتون را در این پست راجع به زندگی و همفکری برای خانم الناز بنویسید به همراه ایمیل که رمز را ارسال کنم

در اون زمان همسرم شک کرد و متاسفانه از علاقه ی دو طرفه ای که بین ما ایجاد شده بود کاملا با خبر شد. من اون ترم سه واحد معرفی به استاد داشتم که اونقدر خانوادم روی اعصابم رفتن و اونقدر عذاب کشیدم که بی خیال شدم....همسرم که به قول خودش ازم آتو گرفته بود در حالیکه این راهی بود که خودش یادم داده بود....اون ازم میخواست خودمو مجرد معرفی کنم...اون میخواست به جای دخترا با پسرا دوست بشم....زمان قبل از ازدواج هم به خاطر بدبینی های مامانم کلا" یه دونه هم دوست نداشتم...و حالا بعد از ازدواج به این مدل دوستیها عادت کرده بودم..

همسرم اومد خونه و تهدیدم کرد که فردا میرم به پدر مادرت میگم که تو با اون آقا دوست بودی و همه چیزو میگم.....آب دهنم خشک شد و با صدایی که به زور از حنجره ام خارج میشد فقط تونستم بگم من گناهی مرتکب نشدم ...اما اون ازم خواست کیف پولمو بیارم ...آوردم پولهامو برداشت و یه اسکناس کهنه ی دویست تومنی انداخت توش و گفت لیاقت تو همینه گمشو شام بیار حق نداری هم درس بخونی فکر ارشد و خوندن درس توی خارج از کشورم از سرت بیرون کن...ماهی و پلویی که برای شام آماده کرده بودمو آوردم اما نمیدونستم چه حالی دارم نزدیک بود بیهوش بشم...میدونست خانواده ی من طوری هستن که همیشه بدون فکر منو مقصر میدونن....شب نخوابیدم اما دیگه مثل دفعات قبل که هم کتک میخوردم هم التماسش میکردم این بار هیچی نگفتم شب نخوابیدم....صبح زود پسرمو راهی مدرسه کردم گفت مامانم برگشتنی خونه ای؟ گفتم آره و اگه نبودم برو خونه ی مادرم....اون رفت...زنگ زدم به همسرم هنوزم صدام در نمیومد...گفتم دیشب...حرفمو ناتمام گذاشت و گفت الان میام خونه بریم پسش پدرت...

قطع کردم نمیدونستم چکار کنم...از دیشب مرده بودم ..لباس پوشیدم و پنج هزار تومن پولی که مثلا" پس انداز روز مبادام بود و برداشتم و از خونه رفتم بیرون هوای سرد زمستون خیابونای خلوت دم صبح....بغض داشتم .

..داشتم برای همیشه شهرمو ترک میکردم...سیم کارتمو شب قبلش شکستم و انداختم دور چون همسرم میگفت تو با خیلی ها بودی که من نمیدونم....حرفاشم توی سرم میچرخید...پول نداشتم....خواستم خودکشی کنم...یاد بچم افتادم و سست شدم....سیم کارت ایرانسلی که مال یکی از فامیلا بود و انداختم و دو هزار تومن شارژ خریدم به اون آقا زنگ زدم...گفتم من پول لازم دارم....گفت شماره کارت بده اما منکه کارت بانکی نداشتم...از چند نفر خواهش کردم تا بالاخره یکیشون راضی شد پولو به حسابش بریزه و من بردارم....

با اولین پرواز رفتم تهران...ظهر شده بود....نمیدونستم چکار میکنم و چکار کردم گوشیم خاموش بود...اون آقا اومد دنبالم...سعی کرد راضیم کنه برگردم گفت من همه جیو به پدر مادرتم میگم و هم به همسرت...اما ترسی که تو وجودم بود نمیذاشت تصمیم برگشتن بگیرم...برام هتل گرفت و خودش رفت منم توی تنهایی یه دل سیر گریه کردم....فردا شد و اون آقا مجابم کرد که همسرم چندین بهش زنگ زده و ملتمسانه خواسته منو براش پیدا کنه....راضی شدم و زنگ زدم خونه ی بابام...بابام گریه میکرد....همه جا رو گشته بودن حتی پزشکی قانونی....اون روز من وکالتنامه ی طلاق تنظیم کردم....شب بود که رسیدم شهر خودم...همسرم بهشون گفت بالاخره ....اما پدرم باور نکرد...گقت تو میدونی اون چقدر دوستت داره؟؟

میدونی بخاطر تو حتی با خواهرشم قطع رابطه کرده....همسرم بلافاصله موضعش رو عوض کرد و گفت که اشتباه کرده و پشیمونه...من بخاطر پسرم برگشتم خونه...خونه ی پدرم نرفتم...اما حالا مادرم ول کن نبود خیلی تحت فشار عصبی بودم....شب و روزم گریه هایی بود که کسی نمیدید....شاید باورتون نشه اما توی یک هفته موهام اونقدر سفید شد که مجبور شدم موهامو رنگ کنم( من موهامو رنگ نکرده بودم و کلا" با زمان دختریم فرق زیادی نداشتم)....همسرم خوب شده بود اما شرط گذاشته بودم اگه همونطور که میگه بهم اعتماد داره چیزی ازم نپرسه و اون قول داد...اما مثل همیشه زد زیر قولش...حرفاش اذیتم میکرد...دیگه درسو گذاشتم کنار بخاطر حرفهای مادرم و همسرم....داغون شدم...افسردگی شدیدی دارم که حتی حاضر نیست منو ببره دکتر....اون نسبتا" تغییر کرد اما رفتارهایی که منو آزار میداد سرجاشه....حالا بعد از شش ماه از اون اتفاق ازم میخواد دوباره درس بخونم...اون سه واحدمو گرفتم که لیسانسمو بگیرم....اما نمیدونم درسمو ادامه بدم یانه....از اینترنت یه طرح دانلود کردم و شروع کردم به کشیدن نقاشی ...بهش گفتم از شلوغی بیزارم میخوام تنها باشم...البته اون خیلی وقته که منو سرکاری که خودم ساختمش و اونهمه زحمت کشیدم نمیزاره برم...پیش خودش و باهم کار میکردیم اما دیگه نمیزاره و بهانه میاره....بهم گفت تو احمقی آخه تابلو نقاشی کشیدن هم شد کار....گفت تو باید بخونی و استاد دانشگاه بشی وگرنه من راضی نمیشم....

حالا من یه آدم افسرده ام...اونقدر که دیگه حوصله جنگ و جدل ندارم....دیگه بریدم....هرروز چند بار گریه میکنم و اون نمیفهمه....اون نمیفهمه چه ضربه های روحی بهم زده و حاضر نیست زیر بار بره...من خیلی افسرده و غمگینم....حوصله ی هیچیو ندارم....فقط برای اینکه حرفی پیش نیاد کارای خونه رو  انجام میدم . غذا آماده میکنم....اون برام خرید میکنه ما مسافرت میریم اما من خوشحال نیستم...من ازش متنفرم...ازش میترسم...من خیلی تنهام....و نمیدونم چکار کنم.....دارم نابود میشم کمک کنید دوستان..در حال حاضر برای ترمیم دل زخم خورده و غرور له شده ام چه کار کنم و با زندگیم و با این همسری که دارم چه راهی در پیش بگیرم؟ خیلی سر در گم هستم به کمک فکری و حرفها و نظرات تک تک شما نیاز و احتیاج دارم.

/ 90 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسیم

سورملینا جان میشه رمز رو برا منم بفرستی ممنون ... چون اینطوری نمیشه اصلا متوجه شد

مانکن

دوستم خوندمت ولی انقدر خودماز لحاظ روحی داغونم نمیدونم چی بگم و چطور قضاوت کنم باز هم میام پیشت

سحر

به نظرم حتما درست رو ادامه بده.. درس خوندن باعث میشه هنوز به زندگی وصل باشی.. من راستش نمی فهمم چرا با وجود ابن همه آزار از طرف مادرتون هنوز رابطه ی زیادی باهاش داری... منظورم قطع رابطه نیس ..اما مثلن چرا بچه رو پیش مادرت میذاشتی.. شما که در آمدت خوب بود به نظرم بهتر بود کسی رو اسنتخدام می کردی برای نگهداری از بچه... حالا این یه مثال هس و گذشته اما سعی کن از روابط غیر ضروری باهاشون تا یه مدت دوری کنی به نظرم.. بعضی ها حرف از طلاق زدن اما به نظر من طلاق اثرات بد روانی خودشو داره که برای شما با این وضع سخته تحملش.. غیر از این ها حتمن با مشاور صحبت کن.. به نظرم مشکل شما باید تحت نظر متخصص که به همسر و مادرتون هم دسترسی داره حل بشه..

بهار خانومی

نظر دادن کار سختی تو مورد شما چون شما یه دختر کاملا مستقل و باهوش هستید و اگه تا حالا تو این زندگی بودید دلیل ضعفتون نیست که من حالا بخوام بهتون بگم این کارو بکن یا نه!!! ولی بهترین چیز درس خوندن برای کسی با توانایی شما میتونه همه چی درست کنه با پشتکار و شروع کنه به ساختن یه آینده جدید

هما

به نظر من درست رو ادامه بده. این موضوع بهت انگیزه می ده دوباره خودت رو پیدا می کنی . شاید فردا خیلی بهتر باشه امروز نباید غم خورد. ضمنا می تونی که خودت کار کنی دوباره .بدون شوهرت. درس خوندن و کار کردن دوباره زندگی می ده بهت . امیدوارم زود این دوره رو سپری کنی.

نرگس

این پست و خوندم و تاحدودی متوجه شدم اگه دوست داشتید به منم رمز بدین [لبخند]

ستایش

الناز جون عزيزم به نظر من بهتره كه درست رو ادامه بدي و اصلا به طلاق فكر نكن با زندگيت بجنگ شوهرتو دوباره بدست بيار تو اين زندگي رو راحت درست نكردي كه بخواي الان از دستش بدي بالاخره همسرت هم متوجه اشتباهاتش مي شه عزيزم سورمه جون لطفا رمز.

حورا

قسمت رمزدار رو نتونستم بخونم. ولی به نظرم این افسردگی نتیجه کوتاه آمدن از حق طبیعی خانم الناز در داشتن زندگی با مهر و عاطفه بوده. زندگی با مرد بی مسئولیت که از خانمش انتظاری جز کار کردن و زحمت کشیدن نداره به اینجا ختم شده. خانم الناز باید قوی باشند و با توانایی های زیادی که دارند راه پیشرفت و بهبود خودشون رو باز کنند. اولین کار ادامه تحصیل است و اینکه از خانواده خودشان هیییچ انتظاری نداشته باشند وبه حرفهای اونها بها ندهند.

مینو

من فکر می کنم شما نیاز به روانکاوی پیش یک متخصص مجرب دارید. هر راه حلی هم که ماارائه بدهیم بازهم مشاوره با متخصص بر همه ارجح است. لطفا رمز قسمت های قبلی را برام بفرستید.

آذر

من فكر مي كنم شما از يك روانكاو بهره بگيريد تا از تغييرات بوجود اومده بتونيد جهت با رضايت زندگي كردن استفاده كنيد لطفا رمز را به من هم بدهيد