فقط یک ایمیل!

این چند روز بدجوری تو ناراحتی و دپرسی سپری شد...بدجوری روحیه ام خراب بود..

من همیشه وقتی روحیه ام خراب میشود..وقتی گریه میکنم و اشکهایم بند نمیاید..شک میکنم!

شک میکنم که ایا دوباره حالم خوب میشود؟ ایا دوباره میخندم؟!

بدبختی ماجرا هم اینجاست که وقتی ناراحت و افسرده میشوم..لال هم میشوم! یک کلمه نمیتوانم حرف بزنم! فقط میتوانم بنویسم!

یک بغض لعنتی گنده و فجیع می اید مینشیند در گلویم و هی فشار میاورد..انهایی که میشناسندم..کاملا میفهمند که طوفانی ام! از این سکوت! از این لبخند های خرکی که برای پوشاندن ان چیزی که درونم دارد میسوزاندم میزنم!

همه کمکم میکنند که از این حال و هوا در بیاییم اما نمی ایم! گول نمیخورم! و این خیلی دردناک است..ادم ها ...همه ما ادمها نیاز داریم که گاهی گولمان بزنند..یک عده گول میخورند و حالشان بهبود می یابد..یک عده هم مثل من باید روش خودشان را داشته باشند:

گاهی برویم در اعماق تخیل و شنا کنیم و اصلا بزنیم جاده خاکی و از بیخ و بن همه چیز را انکار کنیم...حتی شناسنامه و کارت ملی مان که در حقیقت تنها ماهیت وجودی ما و سند اثباته بودن ماست!

امروز غرق بودم...در همه چیز...انقدر شنا کردم..انقدر به خودم دروغ گفتم که دیگر دارد حالم بهم میخورد اما خوب نشدم!!!! تا همین الان!

یک خانم بی نزاکت گاهی برایم کامنت میگذاشت ...اسمش را گذاشته بود الاله!

نظراتش را قفل میکردم که خصوصی برایم باقی بماند! چون واقعا تایید کردنشان بی ناموسی بود!

بلاخره اجتماع مجازی هم مثل حقیقی پر از ادمهای رنگارنگ و گوناگون است و این مسئله برایم چیز جالب و غیر عادی به حساب نمی امد!

الان ایمیلم را باز کردم...خانمی به اسم الاله برایم ایمیل داده...همان الاله معروف که در کامنت هایش جز توهین چیزی ندیدم!...نگران حالم شده....فقط یک جمله نوشته:

سورملینا من  الاله هستم که میدانم خیلی ناراحتت کرده ام.نگرانت هستم.خواهش میکنم زود شاد بشو و زود برگرد و بنویس.دوستت دارم

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

الان حالم خوب شده!...الان دارم میخندم! باورم نمیشود ولی همین یک جمله شاید خیلی از دپرسی ها را نابود کرد

این واقعا واقعا واقعا حس لذت بخشی هست که تو احساس کنی عزیز کرده ایی! حتی برای یک خواننده مجازی که همیشه به تو فحش داده و سرزنشت کرده!

حس من الان شبیه حسه یک دختر کوچولوی 4 ساله است که کلی قربان صدقه اش رفته اند و یک عالمه اب نبات دارد و لبهایش را دو متر جلو میاورد تا یک کلمه حرف بزند!!

..چه حس خوبی! وای چقدر احساسه لوسی میکنم!..سالها بود اینطور لوس نشده بودم! چقدر گاهی  لوس بودن مزه میدهد!...

مرسی الاله! مرسی!

/ 82 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماریا

سلام هر کسی یه جوری حالش گرفتست..من هم چند روزه داغونم.با همه جنگ دارم.حوصله هیچ کس و هیچی رو ندارم. خالم از دختر بودنم به هم می خوره.حالم از این همه محدودیت بده. من جوونی نمی کنم.من جوانی نکردم.فقط حسرت خوشی های دیگران برام مونده.تنها سرگرمیم نته که اونم بابام برام خط و نشون کشیده کمش کنم.کاش یه نفر هم به من یه جملیه محبت آمیز می گفت

سفانه

به خودت افتخار کن که اینقدر هنرمندی که بتونی روی قشنگ شخصیت آدمها رو بیاری بیرون. آفرین...

زهرا

چه زیبا که آلاله مانندی هم بتونه خودش رو مهربون کنه

گل ناز

سلام پس ادامه مرخصی گرفتن و شمال چی شد؟! سورمه جان من حسابی منتظرم.

رها

آخی نازی! خوشحالم که حالت خوب شده.

مهراوه

سورمه لینا خداییش خیلی با مزه ای....خوب شد که حالت سر جا اومد ...منم خوشحالم

نفس

[ناراحت][گریه] نظرمو تایید نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ناراحت] مگه حرف بدی زده بودم؟

سعیده

خوشم می آید عین خودمه به همون اندازه که سریع ناراحت و دپرس میشی به همهن اندازه و سرعت با یک جمله شاد میشی امیدوارم که همیشه در زندگی ات شاد باشی

فریده

سورمینای عزیز خیلی بهت سر میزنم خیلی تقریبا هر روز و هر روز میخونمت و البته لذت میبرم از سادگی ات از دل مهربونت اون مطلب در مورد امام حسین را هم خوندم چقدر به دلم نشست. من هم مثل تو وقتی ناراحتم قفلم و الان خیلی ناراحتم یکجورایی دلم گرفته دلم میخواست الان برم روضه و تا جایی که میتونم واسه خودم گریه کنم و هیچ کس ازم نپرسه چرا گریه میکنی همه فکر کنن واسه امام حسین گریه می کنم اما امام حسین میدونه که واسه خودم گریه می کنم ولی به روی خودش نمیاره دوست دارم

بانوی آبی

[گل][چشمک]لوسیت رو دوست دارم اینم یه آب نبات قیچی گل گلی مخصوص شما